ارسال پرسش توسط شما
نام و نام خانوادگی:   پست الکترونیکی:   
وب سایت:   شماره تلفن:  
سوال:  

آرشیو پرسش و پاسخ ها
• قصد دارم کتابی از پایان نامه کارشناسی ارشد به نام "بزرگترین واقف ایران" چاپ کنم. آیا برای چاپ آن سازمان اوقاف مرا یاری می دهد؟ به کجا باید مراجعه کنم؟
با سلام و تشکر از تماس شما با معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، در پاسخ به پرسش شما به عرض می رساند روش حمایت از چاپ و نشر آثار اسلامی در این معاونت بدین صورت است که ابتدا یک نسخه از اثر فوق را به همراه خلاصه و مشخصات به اداره امور فرهنگی به شماره تلفن 64871166 ارسال بفرمایید. محتوای فوق پس از ارجاع به کارشناسان مربوطه و بررسی های لازم در صورتیکه در راستای منویات و اهداف سازمان اوقاف و امور خیریه باشد پس از تایید مدیران مربوطه از طرح های حمایتی و معنوی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه برخوردار می گردد.
• با سلام بنده چندین بار درمسابقه کتاب خوانی که برگزار می شود شرکت کردم ولی تهیه کتاب واقعا مشکل است لطفا درصورت امکان کتب به آدرس علاقمندان ارسال شود ویا درسایت هم کتاب وبتوان پاسخ را ارسال نمود.باتشکر مازندران -فریدونکنار 
با سلام و تشكر از تماس شما. انشالله برآنيم كه از تمامي مسابقات كتابحواني يك نسخه هم روي سايت قرار دهيم. اگرچه كه مسابقه احسان ماندگار در حال حاضر به صورت اينترنتي در سايت وجود داشته و لينك دريافت نسخه الكترونيكي كتاب فعال مي باشد.
• باسلام واحترام ، تفاوت بين شركت كنندگان اينترنتي و ارسال بصورت پاسخنامه به آدرس اعلام شده چيست لطفا اعلام نظر فرمائيد.
با سلام و تشکر از تماس شما با سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه، به عرض می رساند تفاوتی بین ارسال پاسخنامه به روش سنتی و یا شرکت در نسخه ی اینترنتی آن وجود ندارد و روش کار به این صورت خواهد بود که با توجه به آمار شرکت کنندگان در هر دو روش مسابقه، سهمیه ای به عنوان برنده در نظر گرفته می شود و در نهایت به عنوان آمار قطعی برندگان اعلام خواهد گردید. موفق باشید
باسلام اخیرا کتابچه ای تحت عنوان صدف ایمان توسط آن معاونت در قطع جیبی به چاپ رسیده و در سطح کشور توزیع شده است. نکته : در صفحه 23 این کتابچه آمده: آرایش خیلی کم .... اشکال دارد؟ آیت الله مکارم : اشکال ندارد!
1- آرایش کردن آن هم در جامعه کنونی که مورد تهاجم فرهنگی قرار داریم مفهومی انتزاعی و تفسیری به رأی شخصی دارد. مانند این است که عده ای کنار دریا باشند و هرکسی تا محدوده ای پیشروی کند به این امید که غرق نمی شود. بنابراین نمیتوان برای آرایش حدومرزی قائل شد.
2- اگر این کتاب قرار بود در محل امامزادگان توزیع شود چه لزومی داشت که چنین استفتایی درج شود؟ مگر قرار است در این مکان مقدس انسان با آرایش از بی حالی در بیاید؟؟؟
3- آیا بودجه فرهنگی آن سازمان که بی شک از محل درآمد بقاع یا موقوفات فاطمی و ... تأمین می شود باید علیه حضرت فاطمه زهرا سلام الله استفاده شود و چنین مطالب واهی و معنی داری را به صورت کتاب در آورید؟ بدون شک پشت این کتابچه نیز همانند سایر موارد شایع شده جریانی انحرافی خوابیده که قصد دارد از بیخ و بن و در کانون اعتقادات مذهبی و مراکز زیارتی به اهداف پلید خود نائل شود. به هوش باشید و من الله التوفیق
 

 
 
با سلام و تشکر شما از تماس با سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه
ضمن تقدیر از ارائه ی مستقیم و منصفانه شائبه هایی که به کتابچه ی مذکور وارد نموده اید به عرض می رساند نسخه ی کامل استفتاء چاپ شده در کتابچه این است: "آیا آرایش خیلی کم، در حدی که صورت انسان از بی حالی در بیاید، اشکال دارد؟
 پاسخ: همه ی مراجع (به جز آیات عظام مکارم و نوری): اگر به حدی باشد که زینت شمرده شود باید آن را از نامحرم بپوشاند. آیات عظام مکارم و نوری: اشکال ندارد."
موارد درج شده در کتابچه عین استفتائات مردمی از دفاتر مراج عظام تقلید می باشد. حال اگر نظر چندی از علمای عظام متفاوت از مابقی حضرات می باشد، می بایست از درج نظر این بزرگواران خودداری نمود؟
حال اگر شما دوست گرامی با طرح شبهات سیاسی می خواهید آرای بعض مراجع عظام را علیه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بدانید مبحث دیگری است که طرح آن از صلاحیت ما خارج است.
• سلام من كتاب احسان ماندگار را دانلود كردم و به پرسشهاش کامل جواب دادم ولی پاسخنامه ندارم که جوابا رو ارسال کنم با اداره اوقاف شهرمون (استان فارس- شهرستان نیریز ) تماس گرفتم گفتند برامون کتاب نیومده که بهتون بدیم الان نمیدونم ابعاد پاسخنامه چقدر هست تا از روی کتاب الکترونیکی اونو درست کنم و بفرستم لطلفا راهنمایی کنید در چه ابعادی باید پاسخ نامه باشه اگه ابعاد پاسخ نامه رو ندونم همه ی زحمتام حدر رفته.با تشکر.
با سلام و تشکر از تماس شما، برای ارسال پاسخنامه می توانید به آدرس اینترنتی زیر بروید:
 http://www.mfso.ir/news/view-16268.aspx
 1
 


صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved