پاسخگو بودن به مردم لازمه خدمات مطلوب اداری است

پاسخگو بودن به مردم لازمه خدمات مطلوب اداری است

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه ارتقاء سطح مهارت ها و کسب تجربیات لازم را مورد تاکید قرارداد و افزود: دوره های آموزشی موجب ارتقاء سطح خدمات اداری به مردم است در عین حال باید برای ارتقاء سطح خدمات به سمت الکترونیکی شدن فعالیت های اداری و استفاده بهینه...
دفعات مشاهده: 517       • تاریخ درج : دوشنبه 18 دی 1396  - ساعت: 2:20 ب.ظ •
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل  سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه  و رئیس سازمان و امور خیریه در همایش ودوره آموزشی مسئولان و کارشناسان دبیرخانه حوزه ریاست سازمان اوقاف با تاکید بر اینکه دبیرخانه ها با مردم و مراجعات مردمی سروکار دارند تصریح کرد:  این بخش از سازمان اوقاف باید با اخلاق و رفتار حسنه و ادب و احترام با ارباب رجوع برخورد کنند تا مردم با رضایت خاطر به سازمان اوقاف وارد و خارج شوند.
 
رئیس سازمان اوقاف پاسخگویی و پاسخگو بودن به مردم و خدمت شایسته به مردم را یکی از وظایف کارکنان اوقاف در بخش های  مختلف برشمرد و خواستار سرعت بخشی به انجام وظایف با رعایت نظم و انضباط کاری شد.
 
حجت الاسلام محمدی مراجعات مکرر مردم برای پیگیری یک درخواست و نامه را مضر دانست و افزود: حل مشکلات مردم و پاسخگویی به مکاتبات باید در اسرع وقت و با رعایت شرایط و مصالح در اولویت کاری باشد.
 
نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه ارتقاء سطح مهارت ها و کسب تجربیات لازم را مورد تاکید قرارداد و افزود: دوره های آموزشی موجب ارتقاء سطح خدمات اداری به مردم است در عین حال باید برای ارتقاء سطح خدمات به سمت الکترونیکی شدن فعالیت های اداری و استفاده بهینه از فناوری های نوین حرکت کرد.
 
رئیس سازمان اوقاف خاطرنشان کرد:  حفظ سوابق و اسناد موقوفات و رقبات یکی از وظایف امور اداری ودبیرخانه ها و لازمه حفظ و احیاء موقوفات و دفاع از حقوق  موقوفات در سایر دستگاه ها است
 
حجت الاسلام محمدی بهره گیری از تجربیات موفق و نظارت و کنترل را لازمه ارائه خدمات مطلوب اداری دانست و تصریح کرد:  بازرسی، نظارت و کنترل بر امور اداری و فعالیت ها موجب حسن انجام کار و شناسایی نقط قوت و ضعف است که باید به طور مستمر به آن توجه کرد.
 
رئیس سازمان  اوقاف با بیان این که خدایی بودن و خدانگری در امور باید سرلوحه کارها باشد تاکید کرد: ملاک و معیار در امور دنیوی      و نیز کارهای مختلف  برای خدا کار کردن باید باشد.
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved