نماینده مردم در مجلس : سازمان اوقاف به عنوان یک نهاد فرهنگی بالنده مطرح است

نماینده مردم در مجلس : سازمان اوقاف به عنوان یک نهاد فرهنگی بالنده مطرح است

نمایشگاه عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه که به مناسبت دهه وقف در مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود از سوی نمایندگان ملت مورد استقبال خوبی قرار گرفت.
دفعات مشاهده: 739       • تاریخ درج : دوشنبه 13 آذر 1396  - ساعت: 1:33 ب.ظ •
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل  سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر کلیائی در مجلس شورای اسلامی در کفت وگویی با  اشاره به بازدید خود از نمایشگاه عملکرد سازمان  اوقاف متذکر شد: در حال حاضر بقاع  متبرکه به قطب های فرهنگی تبدیل شده است و این حرکت در دوران تصدی حجت اسلام و المسلمین محمدی صورت گرفته که بسیار قابل تقدیر است.
 
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: امروز سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان یک نهاد فرهنگی بالنده مطرح است و ظرفیت تبدیل به قطب نمای فرهنگی در کشور را دارد و بر این اساس انتظار مردم و مسئولان از سازمان اوقاف تقویت بعد دینی و فرهنگی بقاع متبرکه برای تاثیرگذاری در حوزه آسیب های اجتماعی مانند طلاق اعتیاد و... است تا این گونه آسیب ها کاهش و برطرف شود.
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved